Korespondencyjne Studia Biblijne
Ostatnia aktualizacja: 10.07.2023


PROGRAM STUDIÓW

Korespondencyjne Studia Biblijne prowadzone są przez Chrześcijański Instytut Biblijny, w celu szkolenia w zakresie wiedzy biblijnej osób, które chciałyby w większym stopniu uczestniczyć w służbie Kościoła.

Studia przeznaczone są dla osób uznających Biblię za ostateczny autorytet w sprawach wiary, życia i służby, a które z różnych względów nie mogą zdobywać wiedzy biblijnej w szkołach o charakterze stacjonarnym.

Zadaniem studiów jest pomagać w poznawaniu Pisma Świętego oraz nabywaniu umiejętności praktycznego zastosowania jego nauki w życiu codziennym i służbie.

PRZEBIEG NAUCZANIA

WARUNKI PRZYJĘCIA

OPŁATY

PROGRAM NAUCZANIA

UPRAWNIENIA

FORMULARZE ONLINE

Elektroniczne formularze ankiety i rekomendacji, w formacie Google Forms, będą dostępne wiosną 2024, gdy rozpocznie się rekrutacja na nowy rok.

FORMULARZE DO DRUKU

Formularz ankiety i rekomendacji w formacie PDF:

ANKIETA

REKOMENDACJA

FORMULARZ STYPENDIALNY

NASZ ADRES

Szczegółowe informacje o KSB oraz o innych kursach prowadzonych przez Instytut, można otrzymać zgłaszając się osobiście, telefonicznie lub listownie (również za pośrednictwem poczty elektronicznej).

Formularze ankiet, rekomendacji i wniosków o stypendia można otrzymać w biurze Instytutu lub pobrać ze strony internetowej.

Chrześcijański Instytut Biblijny
ul. Puławska 114/8
02-620 Warszawa

tel. 22 646 82 28

e-mail: biuro@chib.pl

KONTO BANKOWE

NUMER KONTA

AKTUALNOŠCI

Tegoroczny nabór zakończony. Kolejny nabór wiosną 2024. Zapraszamy.

INFORMACJE DLA STUDENTÓW

Terminy składania prac kontrolnych... >>


Strona główna
USB (Certyfikat)
MSB (M.A.)
MSB (M.Div.)
NRK
Wydawnictwa